Psí den Prahy 2

Ve středu 13. září 2023 od 16 do 19 hod. na nám. Míru

Ročník 2023: 22 tisíc korun pro útulky!

To byl další Psí den Prahy 2, který se konal ve středu 13. září na nám. Míru. Odpoledne zahájil starosta Jan Korseska a místostarostka Lucie Pechová se svou buldočicí Faldou – takhle vtipné zahájení jsme asi ještě nezažili 🙂 Poté se v bohatém programu např. představil pes Avatar, který za rok poletí do Konga zachraňovat ohrožená zvířata, záchranářky z Pet Medicu názorně předvedly, jak správně provést první pomoc u psa, návštěvníci se dozvěděli zajímavé novinky ve výcviku psů, celníci z Celní správy hl.m. Praha předvedli dovednosti svých služebních psů, strážník Městské policie zájemcům ukázal, jak funguje čtečka čipů v jejich psech… Pejsci mohli ochutnat dobroty v Pestauraci a užili si i zábavné soutěže a ti nejlepší vyhráli skvělé ceny od partnerů. 

Lidi i jejich psi se dobře bavili
Rovných 12 tisíc vynesla tombola, která se vyprodala za pouhé dvě hodiny (celkem 240 lístků á 50 Kč, každý vyhrával hned na místě) + dalších 10 tisíc přidal jeden z hlavních partnerů PetCenter, mockrát děkujeme ♥
Na místě jsme je na závěr akce rozdělili mezi 4 přítomné útulky a spolky: Kočičí a psí azyl, 9 životů, Tlapky Mochov a Malina pro slona.
 
Zahájení - starosta Jan Korseska a místostarostka Lucie Pechová se svou fenkou Faldou
Celníci se fotili s Avatarem

Jak bylo na akci v r. 2022:

FOTKY ze soutěže NEBE BUŘTA si prohlédněte tady

FOTKY ze soutěže ZÁKEŘNÁ ULIČKA si prohlédněte tady