Hodný pes

 

Projekt, který bude pro pejsky a jejich majitele šitý na míru jejich potřebám. Helena a Petra vytvořily unikátní kurzy, které vás provedou vším, co o sobě potřebujete vědět. Lépe svému psovi porozumíte i on vám. Svým klientům nabízejí to nejlepší, proto se vám budou věnovat v rámci jednoho kurzu rovnou dvě lektorky.

Kde cvičí?

V Praze 4 v Michli, v ulici Týmlova jsou vám k dispozici dvě cvičebny. Lekce probíhají ve vnitřních prostorách a také v venku v širokém okolí. Více viz web zde

Ing. Helena Pozníčková Hejzlarová

lektorka poslušnostních kurzů, individuálních lekcí

Věnuje se výcviku psů již od roku 2010. Vedla lekce záchranářského výcviku, sportovní kynologie, obedience a mnohé další.

Pravidelně navštěvuje vzdělávací semináře a workshopy.

Vede Kynologický spolek sportu Dog Puller, je také rozhodčí a trenérkou tohoto psího sportu. Dále je instruktorkou Hersenwerku a založila spolek pro mezidruhovou komunikaci pro vzdělávání trenérů. V Hodném psovi vede poslušností kurzy a individuální lekce.

Petra Šatopletová

lektorka poslušnostních kurzů, individuálních lekcí

Profesně se věnuje výcviku 3 roky, ale vzdělávat se začala s pořízením prvního psa před 11 lety. Má 3 psy z útulku, díky kterým si vyzkoušela řadu kynologických disciplín, např. agility, základy záchranářského výcviku, obrany, dogtraking ale také řešení strachové agrese a reaktivity, nejvíce jí však k srdci přirostl klikrtrénink a Hersenwerk.

Momentálně se věnuje především výcviku v reálném prostředí a je poradkyní Hersenwerku.

Markéta Lukavská

lektorka pro individuální lekce

S tréninkem pozitivním posilováním se seznámila před osmi lety – díky svému reaktivnímu pejskovi. Sedm let pracovala jako specialista etického tréninku zvířat (exotických i domestikovaných), a to ve spolupráci s Frantou Šustou a Klárou Nevečeřalovou.

Svoji diplomovou práci zasvětila tzv. nulové variantě chování a nadále se věnuje výzkumu mezidruhové komunikace. Zejména tomu, jak pejsci vnímají lidské emoce.

Ví, že každý pejsek je individuální osobnost, a společné soužití vnímá jako souznění lásky a oboustranného respektu.

© 2022 Hodný pes. Týmlova 8, Praha
hodnypesHP@gmail.com