Útulky a spolky

Tyto útulky a spolky přivítáme na letošním ročníku:

Kočičí a psí azyl

Pomáháopuštěným a týraným zvířatům v nouzi, podporuje kočičí a psí útulky a spolky po celé ČR, Intenzivně se věnuje osvětě ochrany zvířat ve spolupráci s podobně smýšlejícími lidmi i organizacemi, pořádá úspěšné akce na jejich podporu… Provozuje např. kočičí depozitum v Praze 5 a psí v Litvínově.

Přímo na akci pokřtíme slavnostně Charitativní kalendář s VIP hosty na rok 2022. Je závěsný, ve velikosti A3, měsíční a každou fotku VIP hosta doprovází jeho podpis, svěřenec depozita a jeho příběh.
Cena kalendáře je 290 Kč a můžete ho objednat už teď

Útulek Dášenka

Útulek je soukromou organizací a funguje pod záštitou Ligy na ochranu zvířat ČR. Maximální kapacita našeho útulku je 35 psů , 25 koček a 10 jiných zvířátek(fretky,morčata,králíčci atd). Ročně přijme do útulku cca.200 psů,250 koček a 20 drobného zvířectva.

Malina pro slona

Cílem projektu je připravit detekční psy pro Kongo, kde se podílejí na ochraně volně žijících ohrožených druhů. Psi umí vyhledat a označit zbraně, slonovinu, luskouní šupiny ad. Hlavou celého projektu je skvělá Hana Bohme

Středisko výcviku vodicích psů

Věnuje se výcviku vodicích psů pro zrakově postižené (nevidomé a prakticky nevidomé).
SONS, Středisko výcviku vodicích psů: Klikatá 2a, 158 00 Praha 5 – Jinonice, Tel: +420 775 722 793
facebook.com/vodicipsi.cz

Feliti kastruje

Cílem kastračního projektu FELITI je, kromě osvěty týkající se kastrací toulavých koček, zejména hradit poplatky za KASTRACE volně žijících koček a kocourů, kteří prokazatelně nemají majitele a po kastraci se vrací zpět do lokality odchytu.

Tlapky Mochov

Jeden z největších soukromých útulků ve středočeském kraji (Praha- východ). Vznikl z touhy pomáhat opuštěným, toulavým a týraným kočičkám, nechtěným koťátkům. Útulek je unikátní tím, že se snaží nepoužívat klece a kotce, útulkoví svěřenci mají samostatné pokoje a učí je soužití v normální domácnosti. Někdy je velice těžké vysvětlit kočce z lesa, proč nemůže čůrat do postele a proč sporák pálí…

Packa pro útulkáče

Parta lidí, co pořádá sérii virtuálních akcí, veřejných sbírek, ale také e-shop na podporu opuštěným zvířatům. Na naší akci zakončí projekt Plníme misky pro útulkáče, který odstartoval na VIII. Rekord Bull Srazu 21. srpna, kde během sobotního odpoledne lidé naplnili 517 misek! Tím se navazuje na virtuální běh Běžíme pro plné misky, kdy během letních prázdnin lidé vyběhali 2196 misek.

9 životů

Hlavním cílem je snížit počet volně žijících koček na únosnou míru díky kastračnímu programu a hledat nové domovy pro opuštěné kočky.

Sdílení: