Útulky a spolky

Tyto útulky a spolky přivítáme na letošním ročníku (seznam průběžně aktualizujeme):

Kočičí a psí azyl

Pomáhá opuštěným a týraným zvířatům v nouzi, podporuje kočičí a psí útulky a spolky po celé ČR, Intenzivně se věnuje osvětě ochrany zvířat ve spolupráci s podobně smýšlejícími lidmi i organizacemi, pořádá úspěšné akce na jejich podporu… Provozuje např. kočičí depozitum v Praze 5 a psí v Litvínově.

Psí depozitum Litvínov 

Parta mladých lidí pomáhá zachraňovat psy (nejen na severu Čech) už několik let.

Útulek Dášenka

Útulek je soukromou organizací a funguje pod záštitou Ligy na ochranu zvířat ČR. Maximální kapacita našeho útulku je 35 psů , 25 koček a 10 jiných zvířátek(fretky,morčata,králíčci atd). Ročně přijme do útulku cca.200 psů,250 koček a 20 drobného zvířectva.

Malina pro slona

Cílem projektu je připravit detekční psy pro Kongo, kde se podílejí na ochraně volně žijících ohrožených druhů. Psi umí vyhledat a označit zbraně, slonovinu, luskouní šupiny ad. Hlavou celého projektu je skvělá Hana Bohme

Tlapky Mochov

Jeden z největších soukromých útulků ve středočeském kraji (Praha- východ). Vznikl z touhy pomáhat opuštěným, toulavým a týraným kočičkám, nechtěným koťátkům. Útulek je unikátní tím, že se snaží nepoužívat klece a kotce, útulkoví svěřenci mají samostatné pokoje a učí je soužití v normální domácnosti. Někdy je velice těžké vysvětlit kočce z lesa, proč nemůže čůrat do postele a proč sporák pálí…

9 životů

Hlavním cílem je snížit počet volně žijících koček na únosnou míru díky kastračnímu programu a hledat nové domovy pro opuštěné kočky.

Sdílení: